• Facebook - Grey Circle

© 2014 Heino Elleri nim. Tartu Muusikakooli noorteosakond  

KONTAKT

Lossi 15, 51003 Tartu

kool@tmk.ee

Tel: 7 423 705

Faks: 7 423 611

KLAVER  
Kuidas saada noorteosakonna klaveriõpilaseks?

Selleks peaksid kõik lauluhimulised lapsed 5-6 - aastaselt muusikatunnis käima ja pilli õppima hakkama. Elleri kooli ruumides tegutseb eramuusikakool Ardente, mis annab väga hea ettevalmistuse kooli astumiseks. Ardentesse võetakse õpilasi vastu mais. Elleri kooli noorteosakonda toimuvad vastvõtukatsed samuti mais. Vastu võetakse õpilasi, kes uuel õppeaastal alustavad õppimist põhikooli 1. klassis, aga ka vanemaid lapsi, kellel on head muusikalised eeldused, suur soov klaverit õppida ning kes on varem klaverit õppinud.

 

Miks just Sina võiksid klaverit õppida?

Kui Sulle meeldib esineda ja oled julge, loov ning erksa loomuga, siis on Elleri kool Sinu jaoks parim koht. Meie osakonna õpilastel on väga palju toredaid esinemisvõimalusi. Elleri kooli juhtkond ja kontserdibüroo on loonud meile suurepärased esinemisvõimalused ja igaüks saab oma klaverimängu oskusega kuulajaid rõõmustada. Lugusid saad Sa Elleri koolis mängida täpselt nii palju, kui neid ise ära jaksad õppida!

 

Kes on meie õpilased?

Elleri koolis õpivad andekad ja toredad õpilased, kellele meeldib klaverit harjutada ja kes suhtuvad õppimisse tõsiselt ning järjepidevalt. Paljud meie õpilased on edukalt esinenud vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel, festivalidel, kontsertidel. Meie noortel pianistidel on ka võimalus esineda orkestri ees solistina ning osaleda paljudes vabariiklikes ja rahvusvahelistes muusikaprojektides. Meie kooli klaveriõpilased on ka põhikoolis tublid õppurid ning aktiivsed paljudel aladel.

 

Mis saab pärast noorteosakonna lõpetamist?

Kui oled põhikoolis 9 klassi lõpetanud ja klaverimäng väga meeldib, saad edasi õppida Elleri kooli keskastmes. Sealne õpe kestab 4 aastat. Kui Sulle meeldib muusika, aga tahaksid midagi muud proovida, siis on Sulle avatud oreli, koorijuhtimise, klassikalise või popn laulu, muusikateooria või komposistiooni eriala uksed. Samuti saab Elleri koolis õppida rahvapillide erialal.

 
Kes on meie õpetajad?

Elleri kooli noorteosakonnas õpetavad professionaalsed ja toredad õpetajad, kellele meeldib väga lastele muusika võlumaailma avada. Meie õpetajad aitavad omandada klaverimängu tehnikat ja suunavad õpilase muusika teele. Samuti on kõik õpetajad erksad õpilasi kontsertidele ja konkurssidele ette valmistama.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now