• Facebook - Grey Circle

© 2014 Heino Elleri nim. Tartu Muusikakooli noorteosakond  

KONTAKT

Lossi 15, 51003 Tartu

kool@tmk.ee

Tel: 7 423 705

Faks: 7 423 611

Kuidas saada noorteosakonna viiuli- või vioolaõpilaseks?

 

Alustama peaks Elleri kooli juures tegutsevast eramuusikakoolist Ardente, kus eelkooliealine laps saab käia rühmtundides ja soovi korral õppida juba pillimängu. Elleri noorteosakonnas saab õppida 9 aastat viiulit ja alates V klassist ka vioolat. Lisaks erialatundidele on võimalus aktiivselt kaasa mängida erinevates ansamblites ja Elleri Noorteorkestris.Keelpilliosakonna õpilased on tublid esinejad erinevatel konkurssidel, festivalidel ja kontserdilavadel. Meie kooliga saab liituda ka hiljem, kui oled eelnevalt pillimänguga usinalt tegelenud. Tule kevadel ja konkureeri vabadele kohtadele, et jätkata juba mõne aasta pärast oma muusikuteed Elleri keskastmes.

 

Kuidas saada noorteosakonna tšelloõpilaseks?

 

H. Elleri nim. Tartu muusikakoolis saab tšellot õppida alates 6ndast eluaastast õpetaja Reet Metsa tšelloklassis. Lisaks tavapärastele õpilaskontsertidele toimuvad kord semestris tšelloklassi kontserdid, kus kuuleb vaid tšellomuusikat. Sageli tehakse kontserte teistes Lõuna-Eesti muusikakoolides.

 

Elleri kooli tšellistid on saavutanud vabariiklikel ja ka rahvusvahelistel konkurssidel silmapaistvaid tulemusi.

​Iga aasta kevadel toimub Elleri koolis Eesti Noorte Tšellistide Festival - suur tšellistide pidu. Festivali esimesel päeval toimub suur kontsert, kus esinevad kõikide Eesti muusikakoolide tšellistid, teisel päeval toimub aga koolitus vabariigi tšelloõpetajatele.​

  KEELPILLID   
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now